0 850 811 54 88
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ofisteknik Sindoh’un tek ithalatçısı

20 Nisan 2017
457 kez görüntülendi
Ofisteknik Sindoh’un tek ithalatçısı

Ofis ekipmanlarının en büyük Kore üreticisi olan Sindoh, tek ithalatçısı Ofisteknik aracılığıyla ürünlerinin Türkiye”ye  dağıtımını başlatıyor.

SINDOH, 1960 yılında kurulmuş ve yıllar içinde Kore’deki en büyük ofis ekipmanları üreticisi haline gelmiştir. SINDOH, yıllardır kendi markası altında Konica Minolta ve Ricoh gibi büyük basım şirketleri için fotokopi makineleri, yazıcılar ve çok işlevli cihazlar geliştirdi ve üretti. Ürünleri dünyanın her yerinde kullanıldı ancak 2008 yılının başında SINDOH’nin bağımsız bir global marka olarak ilan edildiği bildirildi.

SINDOH başkan ve CEO’su Dr. Woo Suk-Hyung, “Kurumsal perspektifimiz şimdi gerçekten küresel, yenilikçi ve ilerici. Bugün amacımız kalite ve ofis ekipmanlarının tasarımı hakkında beklentilerini değiştirmek ve SINDOH onların yaratıcılık, yaratıcılık ve tutku ile elde ne dünya piyasa beklentilerini yükseltmektir. Yetenekli işgücümüzün gelişimine daima öncelik verdik. Bağımsız ve şeffaf bir şirket olmaktan gurur duyuyoruz. Bu, dünyanın tüm şirketleri aracılığıyla bize güvenen iş ortaklarıyla çalışmamıza olanak tanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?